اخبار

10 مدل صندلی نظری که باید بشناسید

صندلی نظری

گروه صنعتی نظری یکی از تولیدکنندگان معتبر انواع مبلمان بوده و صندلی نظری به خوبی در بازار شناخته شده است. بیش از شش دهه فعالیت پشتوانه اعتماد به برند نظری و اطمینان از کیفیت محصولات آن است. خرید تولیدات نظری مزایای گوناگونی دارد، از جمله تنوع بالا، کیفیت مناسب، عرضه در سراسر کشور و ایرانی بودن. ( صندلی نظری

صندلی نظری چه دسته بندی هایی دارد؟

طیف محصولات صنایع نظری گسترده و متنوع است که تنها یکی از آنها صندلی می باشد. به طور کلی صندلی نظری به صورت زیر دسته بندی می شوند:

  • محصولات اداری
  • محصولات خانگی و رستورانی
  • محصولات فضای باز
  • محصولات استادیومی
  • محصولات آموزشی

هر یک از این دسته ها، شامل محصولات گوناگونی در طرح ها و مدل های مختلف است.

معرفی 10 مدل صندلی نظری

صندلی نظری

صندلی نظری

اگر شما نیز به دنبال خرید صندلی نظری هستید، ما در اینجا به معرفی نمونه هایی از تولیدات این برند خوشنام می پردازیم.

صندلی مدیریتی وینر

یکی از انواع اداری صندلی نظری، صندلی مدیریتی وینر است. این صندلی از پایه کروم جک دار و مکانیزم چند حالته برخوردار است. از مزایای این صندلی باید به استفاده از فوم سرد قالبی مستحکم در نشیمن و پشتی آن اشاره کرد. روکش چرم، پایه فولادی با روکش کروم نیکل، دسته متحرک انتگرال و چرخ های بی صدا از دیگر مزیت های این صندلی می باشد. صندلی مدیریتی وینر یک صندلی اداری ارگونومیک است. به گونه ای که می توان ارتفاع، پشتی و دسته آن را متناسب با نیاز کاربر تنظیم کرد. تنوع رنگی این صندلی نظری باعث می شود تا بتوان آن را با دکوراسیون های گوناگون هماهنگ نمود.

صندلی مدیریتی وینر تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل می کند. 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد. برای نظافت این صندلی باید از پارچه های نرم و مرطوب استفاده کرده و از شوینده های اسیدی اجتناب کرد.

کارمندی ونیزیا

صندلی ونیزیا از جمله انواع صندلی نظری است که برای محیط های اداری ساخته می شود. صندلی ونیزیا به عنوان صندلی کارمندی و کارشناسی قابل استفاده است. این صندلی دارای پایه دایکاست، جک و مکانیزم چند حالته می باشد. بنابراین ارتفاع و زاویه پشتی آن قابل تنظیم است. دسته صندلی ونیزیا ثابت بوده و چرخ 6 سانتی در تولید آن به کار گرفته شده است. جنس نشیمن و پشتی این صندلی نظری از فوم سرد قالبی با استحکام بالاست. جنس روکش آن چرمی بوده و جنس پایه آن از آلومینیوم می باشد. تنوع رنگی روکش صندلی ونیزیا باعث شده تا بتوان آن را با دکوراسیون های مختلف هماهنگ کرد.

صندلی اپراتوری نایس

صندلی نظری

صندلی نظری

این صندلی اپراتوری زیرمجموعه محصولات اداری برند نظری قرار دارد. صندلی اپراتوری نایس دارای پایه پنج پر فایبر، مکانیزم تیلت و چرخ های بی صداست. این صندلی اگرچه متحرک است اما فاقد مکانیزم های تنظیم ارتفاع و زاویه پشتی می باشد. جنس بدنه این صندلی نظری از فلز با فوم سرد تزریق شده و دارای عمر بالاست. روکش نشیمن و پشتی آن از چرم و روکش پایه های آلومینیومی آن از رنگ پودری می باشد.

صندلی دیاموند

صندلی نظری

صندلی نظری

صندلی دیاموند از جمله محصولات خاص گروه خانگی و رستورانی نظری است. این صندلی با طراحی مدرنی که دارد مناسب دکوراسیون های خاص است. صندلی دیاموند قابلیت استفاده در محیط های خانگی، رستورانی و فضای باز را دارد. این مدل صندلی نظری در پنج رنگ سفید، کروم، طلایی، مشکلی و رزگلد عرضه می شود. پایه های صندلی دیاموند از ضربه گیرهای مقاوم پلاستیکی برخوردارند. همچنین در اتصالات صندلی از نقطه جوش استفاده شده است.

صندلی دیاموند تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل می کند. 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد. این صندلی نباید برای مدت طولانی و همیشگی در برابر نور خورشید قرار داشته باشد. ضمن آنکه برای شستشوی آن نباید از موارد شوینده اسیدی استفاده کرد.

صندلی هارمونی

صندلی هارمونی یکی دیگر از محصولات خانگی و رستورانی نظری است که در دو مدل دسته دار و بدون دسته عرضه می شود. جنس این صندلی از پروپیلن تقویت شده است. پایه های آن نیز از آلومینیوم آنادایز شده می باشد و در شش رنگ بندی متنوع عرضه می شود. می توان هر تعداد از این صندلی را به راحتی روی یکدیگر چید. طراحی ساده آن به گونه ای است که با سبک های مختلف دکوراسیون هماهنگ می شود. همچنین این صندلی نظری زیبا قابل استفاده در انواع محیط های داخلی، رستوران ها و فضای باز است. چرا که در ساخت آن مواد افزودنی ضدآفتاب و تقویتی به کار رفته است. البته نباید به طور مداوم و برای زمان طولانی زیر نور خورشید باشد. همچنین پایه های آن از ضربه گیرهای پلاستیکی مقاوم برخوردار هستند.

صندلی هارمونی تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل می کند. 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد.

صندلی نظری تونت

صندلی نظری

صندلی تونت یک محصول خانگی و رستورانی و دارای دو مدل بدون دسته و دسته دار است. بدنه و ساختار صندلی تونت فلزی است اما کف، پشتی و اتصالات آن از چوب است. روکش بخش فلزی تونت از رنگ الکترواستاتیک کوره ای بوده و روکش قسمت چوبی آن، از چوب گردو می باشد. تلفیق چوب و فلز باعث شده تا این صندلی قابلیت هماهنگی با دکوراسیون های سنتی و مدرن را داشته باشد. پایه های این صندلی نظری دارای محافظ پلاستیکی هستند. همچنین از نقطه جوش و پیچ و مهره در اتصالات این صندلی استفاده شده است.

صندلی تونت تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل می کند. همچنین 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد.

صندلی دسته دار کاپری

صندلی تکنفره کاپری یکی از مدل های خاص گروه محصولات خانگی و رستورانی نظری است. بدنه این صندلی از آلومینیوم بوده و دارای رنگ های سفید، مشکلی و نوک مدادی می باشد. روکش نشیمن و پشتی صندلی کاپری از جنس چرم بوده و رنگ بندی متنوعی دارد. علاوه بر فضای خانگی و رستورانی در سایر فضاهای داخلی یا فضای باز قابل استفاده است. پایه های صندلی از ضربه گیرهای پلاستیکی مقاوم برخوردارند.

صندلی دسته دار دریم

این مدل صندلی نظری مخصوص فضای باز طراحی شده است. جنس بدنه صندلی دریم از فلز با روکش رنگ پودری است. در ساخت نشیمن و پشتی این صندلی از فوم سرد تزریق شده با عمر بالا استفاده شده و روکش آن چرمی است. صندلی دریم قابلیت استفاده در محیط های داخلی، منازل، رستوران ها و فضای باز را دارد. در دسته های صندلی از تسمه های پارچه ای کتان استفاده شده است.

صندلى آموزشى اسمارت

همان طور که از عنوانش پیداست صندلی اسمارت محصولی مناسب مراکز آموزشی است. کفی و پشتی صندلی اسمارت از جنس پروپیلن تقویت شده می باشد. همچنین پایه های آن از جنس فولاد با روکش کروم نیکل هستند. صندلی اسمارت رنگ بندی متنوعی دارد. از این صندلی در مراکز آموزشی، آموزشگاه ها، ادارات و … می توان استفاده کرد.

صندلی آموزشی اسمارت تا وزن 90 کیلوگرم را تحمل می کند. این صندلی نباید به مدت طولانی روبروی نور خورشید قرار بگیرد. همچنین نباید آن را در سطوح غیرهموار مورد استفاده قرار داد.

صندلی آموزشی فایبر پلاست

صندلی فایبرپلاست یکی دیگر از انواع صندلی نظری است که برای محیط های آموزشی طراحی شده است. کفی و پشتی صندلی فایبرپلاست از جنس پروپیلن تقویت شده می باشد. پایه های فلزی آن از روکش کروم نیکل برخوردارند. این صندلی رنگ بندی متنوعی دارد و از آن در مراکز آموزشی و اداری استفاده می شود. می توان هر تعداد از صندلی فایبرپلاست را بر روی هم قرار داد و چید. از ویژگی های این مدل صندلی نظری باید به استفاده از مواد افزودنی ضدخاک، ضدآفتاب و تقویتی در تولید آن اشاره کرد. پایه های صندلی فایرپلاست دارای ضربه گیرهای پلاستیکی مقاوم هستند.

صندلی آموزشی فایبرپلاست تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل می کند. این صندلی نباید به مدت طولانی روبروی نور خورشید قرار بگیرد. صندلی آموزشی فایبرپلاست 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد.

صندلی نظری را از کجا می توانم تهیه کنم؟

فروشگاه اینترنتی اورسا از جمله عرضه کنندگان تولیدات گروه نظری است. شما برای بررسی، انتخاب و خرید انواع صندلی نظری می توانید به صفحه برند نظری مراجعه نمایید. در آنجا به نمونه های مختلف صندلی نظری دسترسی خواهید داشت و می توانید به بررسی آنها بپردازید.

وبسایت اورسا

وبسایت اورسا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *